logo Clientela

Místo události:

V prostorách firmy GIENGER spol. s r.o.

Kvítkovická 1633, 76361 Napajedla

Kontaktní osoba / zprostředkovatel:

Jarmila Elznerová

O události

Během jednoho dopoledne si žáci 8. a 9. tříd osahají na vlastní kůži, co obnáší povolání jako  jednatel, obchodní ředitel, specialista prodeje, asistent prodeje, účetní, fakturant, referent,  personalista, programátor, analytik, grafik, asistent, skladník, řidič, dispečer, logistik, instalatér, topenář a jiné profese, které mohou potkat v kanceláři.  Dozví reálné informace, přímo od vedení společnosti.

Prohlédnou si prostory kanceláří a skladu, na vlastní kůži si vyzkouší jak snadné či těžké je dané povolání. Dozví se jaký za něj dostanou plat a jaké obnáší povinnosti či jaké může mít úskalí. Dozví se také jaké předpoklady pro danou profesi by měli mít.

Žáci mají možnost se ptát a promluvit si s lidmi přímo na pracovišti o všem, co je k danému oboru zajímá.

Závěrem je vytvořen videoklip, který zveřejníme na internetu.

V ceně je drobné občerstvení.

Akce probíhá ve spolupráci s podnikatelským klubem Taberna, organizací Clientela z.s. a díky sponzoringu firmy GIENGER, spol. s r.o..

Workshop je určen pro jednu třídu (max. 25 žáků).

Cena: 100,- Kč/žák

Gienger - logo

Zveme žáky 8. a 9. tříd ZŠ, aby se přišli podívat do společnosti GIENGER spol. s r.o. a vyzkoušeli si na vlastní kůži, jak vypadá práce v oboru topení, sanita, instalace, klimatizace, větrání, elektro a inženýrské sítě.

Program:

  • 9:00 Příjezd a přivítání
  • 9:35 Představení jednotlivých povolání
  • 11:05 Přestávka s občerstvením
  • 11:20 Kompletní prohlídka areálu
  • 12:05 Přestávka
  • 12:15 Vzdělávací bod
  • 13:00 Ukončení
Gienger
Gienger
Gienger

Objednavka SEM

Reference dětí, rodičů a učitelů

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur At vero eos et.

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur.

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur blanditiis

Workshopy v dalších firmách: